Müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin SİYAHISI!


Azərbaycan Respublikasında daimi yaşamaq icazəsinin alınması üçün müraciət edən əcnəbilərin Azərbaycan Respublikasının qanunları ilə nəzərdə tutulmuş hüquq və vəzifələri, habelə dövlət dili ilə bağlı biliyinin yoxlanılması məqsədilə  20, 21 iyun 2024-cü il tarixlərində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin adlı siyahısı

                                                                         

                                                                         20.06.2024

 

                                                                             10:00

 

1

BOLTAEVA    SANOBAR                 

 

 

2

NOJAVAN ASGHARI RAMIN           

 

 

                                                                      

                                                                      11:00

 

3

IUSIBOVA      SAMIRA                                 

 

 

4

AVSHAROV   ANAR 

 

 

5

JABBARI        MAJID

 

 

 

                                                                      12:00

 

6

KULIEVA        SABINA                     

 

 

7

AKHMEDOV  RAMIN           

 

 

                                                

                                                                      14:00

                                                             

8

MALETS         YULIAN                      

 

 

9

LI         JIANJUN                   

 

 

                                                                       15:00

10

 

AVSHAROVA             EKATERINA                          

 

 

11

MAMEDOVA  SALATYN                  

 

 

                                                                       16:00

12

ISAEVA           RAMILA                     

 

 

13

 

GASSANOV   MANSUR       

 

 

                                                                        17:00

14

ALIZADE       IASHAR                    

 

 

15

ABDULLAEVA         NATALIA      

 

 

                                                                        

                                                                         21.06.2024

 

                                                                             10:00

 

1

ALIEVA          KHEIALA                  

 

 

2

ISAEV            GALIB           

 

 

                                                                      

                                                                      11:00

 

3

RUSTAMOV TALAT                       

 

 

4

KURBANALIEVA     RASMIA                    

 

 

5

ASKEROVA  MARYNA                  

 

 

 

                                                                      12:00

 

6

IMANOV        ELMAN                     

 

 

7

AZIZOV          SHAMIL                    

 

 

                                                                        14:00

8

OMAROV      SELIM                       

 

 

9

GREBENYUK          OLENA                     

 

 

                                                                        15:00

10

MEKHRABOV          ELCHIN                    

 

 

11

MAMEDOV   RAMIN          

 

 

                                                                       16:00

12

AZIZBEKOV ILKHAM                    

 

 

13

RUSTAMOVA           SEVINCH     

 

 

                                                                       17:00

14

VALIEV          ELNUR                     

 

 

15

MAMEDOV   VUSAL                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© 2024 Azərbaycan Respublikası Dövlət Miqrasiya Xidməti
İstifadəçi qaydaları | Məxfilik siyasəti | Bütün hüquqlar qorunur