AZ EN RU
logo Aliyev
Müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin SİYAHISI!

Azərbaycan Respublikasında daimi yaşamaq icazəsinin alınması üçün müraciət edən əcnəbilərin Azərbaycan Respublikasının qanunları ilə nəzərdə tutulmuş hüquq və vəzifələri, habelə dövlət dili ilə bağlı biliyinin yoxlanılması məqsədilə 3 aprel 2019-cu il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin adlı siyahısı

12.04.2019-cu il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

15.04.2019

09:00

Say

Ad, Soyad

Ölkə/Pasport

Qeyd

1

KASUMOVA TAMAM 

 

 

2

Allakhyarov Oktay Nəriman    

 

 

 

3

Aliev Ilkin Sabir      

 

 

4

Oz Abdulkadir     

 

 

10:00

5

Mehraliyeva Dinara           

 

 

6

Mehraliyev Elshad  

 

 

7

Hiunashov Yahub Qədir 

 

 

8

Osmanova Sayadperi Qəzənfər

 

 

9

ALIEV ALI

                      

 

 

11:00

10

Nouri Ezmareh Behnam 

 

 

11

Rezaev Gasan Vaqif   

 

 

12

Orudzhyyeva Raksana Seymur 

 

 

13

Nasir-zada Vafa Rövşən  

 

 

14

Magarlamova Valida Qasım 

 

 

12:00

15

Mamedova Sevindzh Abdulla  

 

 

16

Kerimov Ilgar Əlbaba 

 

 

17

Suleimanova Farida İslam  

 

 

18

Abdullaev Sabir İlham     

 

 

14:00

19

Bairamov Joshgun Nurqələm   

 

 

20

Imanov Tural Xanlaroviç

 

 

21

Kurbanova Anna  İvanovna      

 

 

22

Kurbanaliev Makhir  Sabir    

 

 

15:00

23

Guliiev Emil Rafiq

 

 

24

Zeynalova Aisel xxx

 

 

25

Garibova Pervone xxx

 

 

26

Isaeva Vafa Nazim

 

 

16:00

27

               Aliyev Azer Seymur              

 

 

28

Baldenko Nuraniya Fərid

 

 

29

Topal Burcin xxx

 

 

30

Kadyrova Elnara Aleksandrovna

 

 

  17:00

  31

Ali Zade Vidadi Səfərəli

 

 

  32

Akdere Mesut Mustafa

 

 

  33

Alieva Khaiala Arif

 

 

  34

Aliev Shakhriyar Mübariz

 

 

  35

 

 

 

 

16.04.2019

 09:00

Say

Ad, Soyad

Ölkə/Pasport

Qeyd

1

Aslanova Vusala Farxadin

 

 

 

2

Fatehi Gharehlar Parviz Mikaiel

 

 

 

3

Dovlyatova Banovsha xxx

 

 

 

4

Cisa Elena xxx

 

 

 

10:00

5

           Yadigarova Zamira Tair          

 

 

 

6

Bairamov Eldar Vahid

 

 

 

7

Gadzhieva Elena Nikolaevna

 

 

 

8

Suleimanov Mazakhir Qələndər

 

 

 

9

Aliev Ilkin Zəlimxan

 

 

 

11:00

10

Mustafaeva Zarifa Şirvan

 

 

 

11

Namazov Ramiz Teymur

 

 

 

12

Saeidlar Esfanjani Niloufar Mostafa

 

 

 

13

Mustafaeva Matanat İnqilab

 

 

 

 

14

Karahanlı Unsalay xxx

 

 

 

 

12:00

15

Guluev Magerram Ağalar

 

 

 

16

Muradovi Rantig Bəzirgan

 

 

 

17

Wael Obeidat Fayez

 

 

 

18

Alieva Djamila Veyis

 

 

 

14:00

19

Piriev Akber Məhərrəm

 

 

 

20

Zalovs Hasajs Azay

 

 

 

21

Khakimov Alijon Xolmirzoeviç

 

 

 

22

Khakimov Umedzhon Xolmirzo

 

 

 

15:00

23

ISMAILOVA NARMINA  

 

 

 

24

MAMEDOV ARAS 

 

 

 

   25

OSMANOVA LAMIA  

 

 

 

26

CAPAR VELI  

 

 

 

16:00

27

KARIMOV VAKHID  

 

 

 

28

ALMAMEDOV ISAKHAN  Ağsu RMi

 

 

 

29

MANSIMOV SUBKHAN   Şirvan RMİ

 

 

 

30

NAZEMI JAHANGIR  

 

 

 

   17:00

31

BAGIROVA AYNURA  

 

 

 

32

APKHADZE  TRISA  

 

 

 

33

GASANOV RAMIL 

 

 

 

34

MAMEDOVA OFELYA  

 

 

 

35

MAMEDOVA NATELLA

 

 

 

36

YAKUP KAZDAL (

 

 

 

 

17.04.2019

09:00

Say

Ad, Soyad

Ölkə/Pasport

Qeyd

1

HUSEYNOVA AIDAN 

 

 

2

PASHAEVA AYNUR  

 

 

3

ZOHAIB AJMAL  

 

 

4

GASANOVA TAMAM  

 

 

10:00

5

RUSTAMOVA AZIMMA  

 

 

6

MUHAMMAD NAEEM  

 

 

7

MUSTAFAEV RAUF  

 

 

8

RAMAZANOV ELMAN  

 

 

9

NASIBOV SAMIR   

 

 

11:00

10

ALIEVA SUDABA  

 

 

11

KARALOVA GOICHAK 

 

 

12

SOHRABI NINA  

 

 

13

ALIMARDANOVA ILAKHE  

 

 

14

JAFAROV SABINA  

 

 

12:00

15

GASYMOVA IRADA  ESD   Xaçmaz RMİ

 

 

16

MARDANOVA ULVIIA  EDD   Xaçmaz RMİ

 

 

17

KHASANOVA MALIKA  ESD  Xaçmaz RMİ

 

 

18

GUSEYNOVA AYSEL  

 

 

14:00

19

MAKHMADOGLI IUSUF   

 

 

20

Capkur Fatıh

 

 

21

GOZUKARA GOKHAN

 

 

22

KERIMOV RASHID

 

 

15:00

23

MAMEDOVA ELNARA

 

 

24

ALLAKHVERDIEVA ESMIRA

 

 

25

AKHMEDOVA MARIAM  

 

 

26

Alı Reza Suhaıl

 

 

16:00

27

PASHAYEVA SABINEH

 

 

28

AKHMEDOV ASIF  

 

 

29

Fahımı Mohammad Saıda

 

 

 

30

FATULAYEVA SAIDA

 

 

   17:00

31

ISMAILOVI MOHUBAT

 

 

32

MUSAEV RAVSHAN

 

 

33

Zafer Ozgur Temel

 

 

34

ALTIPARMAK HAMDI

 

 

35

 

 

 

 

18.04.2019

09:00

 

Say

Ad, Soyad

Ölkə/Pasport

Qeyd

1

 ISMAILOVA NAIDA

 

 

2

GASANOVA ALIA

 

 

3

Novruzov Anar Ələsgər     

 

 

4

TURABOVA FARIDA

 

 

10:00

5

ADIGOZALZADE AYNURA

 

 

    6

GULIEVA SEVIL

 

 

7

SHAYUBOV ELDAR

 

 

8

Nıknazar Moghaddam Ahmad

 

 

11:00

9

KHASMAMEDOV NAMIK

 

 

10

MAMEDOV TURAL

 

 

11

POPOVA NADEZHDA

 

 

12

SAILOVA USNIA

 

 

12:00

13

RIZAEVA SABINA

 

 

14

Yussıbov Nızam

 

 

15

Lobanov Yury təkrar

 

 

16

Akhmedova Fatma

 

 

14:00

17

GULIEV RUSLAN

 

 

18

MAMEDOVA AITEN

 

 

19

GURBANOVA NAZKHANIM

 

 

20

AKHMEDOVA KHANUM

 

 

15:00

21

IBRAGIMOV SEIMUR

 

 

22

KHALILOVA AITAJ

 

 

23

KURBANOV BAKIR

 

 

24

RUSTAMOVA ZARİNA

 

 

16:00

25

ORUDJOV ELVIN

 

 

26

GUSEINOVA AINUR

 

 

27

ISMAILOVA GIULTAKIN

 

 

28

GUSEINOVA TAMILA

 

 

 17:00

29

HASANOVA ZUMRUD

 

 

30

ASHIROV KAMANDAR

 

 

31

ASLAN IHSAN

 

 

32

KAZYMOVA OXANA

 

 

 

 

 

 

Qeyd 1: Komissiyada verilən suallara dair məlumatları buradan əldə edə bilərsiniz.

Qeyd 2: Kurslarda iştirak etmək istəyən şəxslər Təlim Tədris Kursları ilə bağlı məlumatları buradan əldə edə bilərlər.

 

Regional miqrasiya idarələri