AZ EN RU
logo Aliyev
Müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin SİYAHISI!

Azərbaycan Respublikasında daimi yaşamaq icazəsinin alınması üçün müraciət edən əcnəbilərin Azərbaycan Respublikasının qanunları ilə nəzərdə tutulmuş hüquq və vəzifələri, habelə dövlət dili ilə bağlı biliyinin yoxlanılması məqsədilə 8, 9, 10, 11, 12 iyun   2020-ci il tarixlərində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin adlı siyahısı

08.06.2020-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

09:30

1 ISAEVA AIGUN

2 ABDULAEV RAMIL

3 ALESKEROV SULEIMAN

4 MUSAYEVA LALE

10:30

1 ABASOV MUSTAPHA

2  MEZHDUNOVA NIKAR

3 ASLANOV VUGAR

 11:30

1 GARADZHAEV DZHUMA

2 NABIEV IALCHIN

3 ATA BAHADIR TASKIN

4 HUSSAIN MUHAMMAD

14:00

1 SULEIMANOV SABIR

2 DZABIJEVA LEILA

3 KUMCU ADNAN                              

  15:00

1 MAMEDOV GUSSEN

2 IUNUSOVA SHARGIA

3 MAMEDOV  BAIRAM 

4 MOSUMOV  BEYUKAGA 

 16:00

1 MUSTAPHAEV  MUSTAPHA 

2 KASUMOV  ASIF 

ZHURABAEVA GULNORA

09.06.2020-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

 09:30

1 KERIMOVA RAMZIA

2 ABBASOVA SHAKHANA 

3 NAMAZOVA AINURA

4 MAMEDOVA GATIBA

 10:30

1 ASKAROVA SEVINJ

2 KURT SAIT

3 MAMEDOV SHAKHIN                                             

 11:30

1 SULEYMANOVA SAMIRA

2 BAIRAMOV VUGAR

3 PASEBAN AKBAR

4 ISMAILOVA VERONIKA

 14:00

1 KACHABEKOV BAKHTIIAR

2 ISMAILOVA ELMIRA

3 MAMEDOV MUZAFFAR

15:00

1 GASANBEKOVA OLGA

2 KULIEVA AIDA

3 KURBANOVA KIFAIAT

4 ASKEROV RESHAD    

16:00

1 GUSEINOVA AVSANA 

2 AYNAEVA FARIDA

3 GASILOV SHAKHIN

10.06.2020-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

 09:30

1 BABAEVA ALIDA

2 MAMEDOVA PHARIDA

3 OVCHIEVA SAMAN

4 ELPASHAEVA GIULI                                                                                                                                      

 10:30

1 GAIBALIEVA SAIDA

2 MUKHIDDINOVA SHAKHNISA 

3 GASANOVA MAMLAKAT

 11:30

1 BAIRAMOVA TAKHIRA

2 MUSTAPAEV ARIP

3 RAMAZANOVA LIANA

4 OMAROVA NANA

 14:00

1 MUSTAFAEVA ALINA

2 RADJABOV SHARIF

3 IDRISOVA GUNAY

  15:00

1 SHUKUROVA OLENA

2 GIULMALIIEVA MAIIA

3 KARAEV MURAZ

4 CHEN ZHONGHONG

 16:00

1 MUSAEV ADIL

2 MAKHMUDOVA KHAYALA

3 MIRZAEVA FIDAN

11.06.2020-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

09:30

1 SULEIMANOVA ANZHELIKA

2 MOHAMMAD KABR REZAI

3 KAMANDAR ALIEV

4JAFAR AOTOBIDEH AHMAD

 10:30

1 SABINA SAMEDOVA

2 VALEKH     GUSEINOV

3 SEVINJ KUZOVATKINA

11:30

1 NOVRUZ MAMEDOV

2 SVETLANA ALIEVA

3 NAZAKAT KARALOVA

4 SADAGAT NASIBOVA

 14:00

1 ZULFIIA DZHAFAROVA

2 LYUDMILA ABBASSOVA

3 ELNURA IBRAGIMLI                                             

  15:00

1 NAILA ALIEVA

2 FAKHRADDIN ABDULLAEV

3 ISMAIL SAVAS

4 ILAL MAMEDOVA

  16:00

1 RUSANA GASANOVA

2 MAMEDZADE ZAFAR

3 Alibabaev Beiukaga Amirağa      

12.06.2020-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

 09:30

1 Kasumov Akhverdi Vidadi          

2 Ismailova Kunel Muxtarovna  

3 Ismailova Giuldag Veysəl 

4 Dashdamirov Takhir Teymur            

10:30

1 Mekhrabov Farman Əhməd       

2 Ismayilova Shakhnabad Zakir      

3 Kurbanova Arzu  Elyaz                   

4 Agakisheva Tarana Təhməz                  

11:30

1 Mamedova Zakiya Aqranom              

2 Khamiyeva Eliana Mirsadiq          

3 Ibragimova Aida Əskərovna       

4 KHUBANLI  SARKHAN    

         Qeyd 1: Komissiyada verilən suallara dair məlumatları buradan əldə edə bilərsiniz.

         Qeyd 2: Kurslarda iştirak etmək istəyən şəxslər Təlim Tədris Kursları ilə bağlı məlumatları buradan əldə edə bilərlər.

 

Regional miqrasiya idarələri
Elanlar