Müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin SİYAHISI!


Azərbaycan Respublikasında daimi yaşamaq icazəsinin alınması üçün müraciət edən əcnəbilərin Azərbaycan Respublikasının qanunları ilə nəzərdə tutulmuş hüquq və vəzifələri, habelə dövlət dili ilə bağlı biliyinin yoxlanılması məqsədilə 05, 06, 07, 08, 09 dekabr 2022-ci il tarixlərində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin adlı siyahısı

05.12.2022-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

                                               

                                                                             09:30

 

1

TASTAN         YALCIN

 

 

 

2

BAGIROVA    RAMILA

           

 

 

                                                                      

                                                                      10:30

 

3

OJAGOV        INTIGAM

           

 

 

4

KAMALOV      RAFAIL

           

 

 

 

                                                                      11:30

 

5

NIFTALIEV     SEIMUR

 

 

 

6

ASLANOV      VALI   

 

 

 

7

SAGHA   FARZIN      

 

 

 

                                                

                                                                      14:00

                                                             

8

GUSEINOVA  AISEL 

 

 

 

9

 

ASTANOV      OYBEK

           

 

 

 

 

                                                                       15:00

10

ASLANOV      MUSHVIG

           

 

 

11

MIKAILOVA    AISEL 

           

 

 

                                                                       16:00

12

 

HEYDARI MOHAMMAD FAIZ

           

 

 

13

GUSEINOV    ELSEVAR

           

 

 

                                                                        17:00

14

ISMAILOVA   IDZHRAN

           

 

 

15

SHARIFI        ALI AHMAD

 

 

 

16

BABAPOUR YAVAR

           

 

 

06.12.2022-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

 

                                                                             14:00

 

1

YAZYDZHY  RIMMA

           

 

 

2

SOGUKPINAR   RAMAZAN

 

 

 

 

 

                                                                      

                                                                      15:00

 

3

AKHMEDOVA   SAIDA

           

 

 

4

MIRZAEI NOBAR

MOHAMMADHOSSEIN

 

 

 

 

                                                                      16:00

 

5

ASLANOVA  GULNARA

           

 

 

6

TROFIMOVA OLGA

           

 

 

                                               

                                                                      17:00

                                                             

7

MAMEDOV   ARIF  

                       

 

 

8

OJAGHI   JAVID     

 

 

 

9

BAGIROVA   GYULGYUN

 

 

 

07.12.2022-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

                                               

                                                                      09:30

                                                             

1

OZDEMIR      BUNYAMIN

           

 

 

2

FATALOV      MAGARRAM

           

 

 

 

 

                                                                       10:30

3

 

VAGABOVA  BAHAR         

           

 

 

4

MIKAILOVA   SAMIRA        

 

 

 

                                                                       11:30

5

GUNT  NATALIA     

           

 

 

6

 

GADZHIEV   MUSA

 

 

 

                                                                    14:00

7

ALLAKHVERDIYEV RINAT

 

 

 

8

ISMAILOVA   SEVIL

           

 

 

                                                                    15:00

9

MURADOVA GUZAL

 

 

 

10

 

GASANOV    ABUZER

 

 

 

                                                                    16:00

11

SARIYEVA    PERVANE

                       

 

 

12

GUSEYNOV YASHAR

                       

 

 

                                                                    17:00

13

DZHUMAEV RAMIZ

 

 

 

14

NABIEV         OMAR

           

 

 

08.12.2022-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı


                                                                             09:30

 

1

RUSTAMOVA  ROKSANA

           

 

 

2

ALIEVA   ELVINA

                       

 

 

                                                                      

                                                                      10:30

 

3

IMANOVA      ESMIRA

 

 

 

4

ABBASOVA  ELVINA

           

 

 

 

                                                                      11:30

 

5

MAMEDOV   MAKHAMAD

 

 

 

6

MUSAEVA    ESMIRA

           

 

 

7

ISAZADE       ELNARA

 

 

 

 

 

                                               

                                                                      15:30

                                                             

8

TANRIVERDIEVA   PHATMA

 

 

 

9

NAGHIYEVA DILARA

 

 

 


                                                                       16:30

10

 

ISAHANOV   IMRAN

           

 

 

11

ALIYEV  ELVAR

           

 

 

09.11.2022-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

 

                                                                      09:30

 

1

KERIMOVA   SEVINDZH

           

 

 

2

KHALILOVI   ELDAR

 

 

 

                                                                      

                                                                      10:30

 

3

MURADOVA    KAINAT

 

 

 

4

MURADOV   ASHRAF

           

 

 

 

                                                                      11:30

 

5

DAANOV       RUSLAN

 

 

 

6

ALIYEVA       ILAHA

           

 

 

7

UZUNER       MEHMET      

 

 


                                               

                                                                      14:00

                                                             

7

GADZHIEVA   GYUNEL

           

 

 

8

KURBANOVA   MALAKHAT

           

 

 

                                                                       15:00

9

 

SHIRIN  SEFAT  AIDIN

 

 

 

 

10

HUSEINOV   RAMAN

 

 

 

                                                                       16:00

11

ASGAROVA GIULNAR

 

 

 

12

 

MURSHUDOVA       NAIRA

           

 

 

                                                                        17:00

13

MALYSHOVA   IRADA

 

 

 

14

GASYMOVA TAZEGYUL

           

 

 

                             

Qeyd 1: Komissiyada verilən suallara dair məlumatları buradan əldə edə bilərsiniz.

Qeyd 2: Kurslarda iştirak etmək istəyən şəxslər Təlim Tədris Kursları ilə bağlı məlumatları buradan əldə edə bilərlər.