Müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin SİYAHISI!


Azərbaycan Respublikasında daimi yaşamaq icazəsinin alınması üçün müraciət edən əcnəbilərin Azərbaycan Respublikasının qanunları ilə nəzərdə tutulmuş hüquq və vəzifələri, habelə dövlət dili ilə bağlı biliyinin yoxlanılması məqsədilə 28, 29, 30 noyabr, 01, 02 dekabr 2022-ci il tarixlərində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin adlı siyahısı

28.11.2022-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

                                                                         

                                                                             09:30

 

ILIASOV          SULEIMAN

           

 

 

KARAEVA      MYULKI

           

 

 

                                                                      

                                                                      10:30

 

SAYYADOVA             LEYLA

 

 

 

KILIC   MEHMET       

           

 

 

 

                                                                      11:30

 

ALESKEROVA           ANTONINA

 

 

 

ALYYEVA       TURKAN

 

 

 

                                                

                                                                      14:00

                                                             

AKHMEDOV  VUSAL

 

 

 

AKHMEDOVA            ETAR

 

 

 

                                                                       15:00

MAMEDOVA  IRADA

                       

 

 

MAMEDOVA  SABINA

 

 

 

                                                                       16:00

AKBEROV      MURSAL

                       

 

 

KHALILOVA   NAIBA

                       

 

 

                                                                        17:00

KISHIEVA     BIKA  

 

 

 

CHAMAN      DAVUD

 

 

 

29.11.2022-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

                                    

                                                                             09:30

 

1

TUNCER       HAKAN

           

 

 

2

BONDARENCO       NATALIA

 

 

 

                                                                      

                                                                      10:30

 

3

IUSBOVA      GUNEL

 

 

 

4

KURBANOV             MAKHMUD

 

 

 

 

 

 

                                                                      11:30

 

5

GUSEINOVA             AISEL

 

 

 

6

SAFAK           RECAI

 

 

 

                                               

                                                                      15:30

                                                             

7

GUBIEVA      SANAM

 

 

 

8

BELETSSKAYA       LYUDMILA

 

 

 

                                                                       16:30

9

 

GURBANOVA          RUKHSARA

 

 

 

10

CIRIT             TEOMAN      

 

 

 

30.11.2022-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

                                               

                                                                      09:30

                                                             

KURBANOV ELCHIN

           

 

 

RZAIEVA       ELVIRA

 

 

 

                                                                     10:30

IDRISOVA     TARANA

           

 

 

MAMEDOV   PARMAN

 

 

 

                                                                    11:30

MUSAEV       BAIRAM

 

 

 

ORUJOV       ELMAN

 

 

 

                                                                    14:00

AKHMEDOVA   OLESIA

           

 

 

KAZAZI    AKBAR

 

 

 

                                                                       15:00

SHIRINOVA  FAKHRIYA

           

 

 

BABAYEVA  SAMIRA

 

 

 

                                                                       16:00

MEHTIEVA    LUDMILA

           

 

 

OMRAN    EIAD      

 

 

 

                                                                        17:00

ABDULLAYEVA      SVITLANA

 

 

 

ALIEVA    MEKHRIBAN

 

 

 

01.12.2022-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

                                                            

                                                                             14:00

 

1

MEDZHIDOV            DZHEYKHUN

                       

 

 

2

GUSEYNOVA          SEVIL

 

 

 

                                                                      

                                                                      15:00

 

3

MURGUZOVA          SIMA

           

 

 

4

NAJAFI          FIROOZ

 

 

 

 

                                                                      16:00

 

5

ABDULLAEVA         ALEKSANDRA

 

 

 

6

TUNC SABAN        

                       

 

 

                                               

                                                                      17:00

                                                             

7

GYZYLOVA  GULTACH

           

 

 

8

IUSUBOV      KURBAN

 

 

 

 

02.11.2022-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı


                                                                       

                                                                      09:30

 

MOHAMMADI           KHALIL

           

 

 

BAIRAMOVA     JAMILIA

           

 

 

                                                                      

                                                                      10:30

 

AGAMAMEDOV       MEKHMAN

 

 

 

GURBANOVA          AYJAN

           

 

 

 

                                                                      11:30

 

SAMSUR       JEYHUN

 

 

 

GHADIRLI     MAHDI

           

 

 


                                               

                                                                      14:00

                                                             

NURUEVA    NARGIZ

 

 

 

ANNAYEV    HUDAYBERDI

           

 

 

                                                                       15:00

ABDULAEVA           AINURA

                       

 

 

RAGIMOVA   KAMILA

 

 

 

                                                                       16:00

CHALLARI    VALERII

           

 

 

IRAVANI        BEHNAM

                       

 

 

                                                                        17:00

YILDIRIM       MEHMET

 

 

 

LMAHAMAD TARIK

 

 

 

        

 

 

                         

Qeyd 1: Komissiyada verilən suallara dair məlumatları buradan əldə edə bilərsiniz.

Qeyd 2: Kurslarda iştirak etmək istəyən şəxslər Təlim Tədris Kursları ilə bağlı məlumatları buradan əldə edə bilərlər.