Müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin SİYAHISI!


Azərbaycan Respublikasında daimi yaşamaq icazəsinin alınması üçün müraciət edən əcnəbilərin Azərbaycan Respublikasının qanunları ilə nəzərdə tutulmuş hüquq və vəzifələri, habelə dövlət dili ilə bağlı biliyinin yoxlanılması məqsədilə 12, 13, 14, 15 və 16 aprel 2021-ci il tarixlərində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin adlı siyahısı

12.04.2021-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

09:30

1 KAZIMOV KANAN MURTUZ                   

2 BALAMAMEDOV ILGAR      

3 ISMAILOV VUGAR ELIZBAR                       

10:30

1 ALIEV SHOKHRAT AMIR                             

2 MASSIMOVA NAILA                            

3 BABASHOVA RAGILIA

4 MAMEDOVA VUSALA

11:30

1 DZHAFAROVA FARIDA

2 ISMAILOVI NATO ELDAR                         

3 IUSUBOVA KHATIRA

14:00

1 SHUAEVA GUNEL

2 GARASHOVA SHAFIGA

3 MAMEDOV ELSHAN

15:00

1 RAMIL AZIZBEKOV

2 PARVIZ TAGHIZADEH MAJANDEHI

3 ZULFIA GAMIDOVA

4 FARGANA FARUKHOVA

16:00

1 YASHAR GARASHOV

2 TABRIZ MAMEDOV

3 ARAS MAMEDOV

17:00

1 ZHALE AHMEDOVA

2 EIVAZ KERIMOV

3 ZAMIRA GASRATOVA

13.04.2021-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

14:00

1 MEKHDIEVA NAZIRA NURADDIN KYZY

2 RAZZAGHI MAHDI

3 QARABOEVA ODINAKHON

15:00

1 AHMED MD BASHIR

2 HASANZADE ASIA

3 ALIEVA SAADET

4   ISRAPHIL ALIEV               

16:00

1 MUSAEVA ALENA

2 NAMAZOVA FLORA

3 ISMAILOV ADALAT

17:00

1 MAMEDOV CHINGIZ

2 AFANDIYEVA TURKAN

3 MAMEDOVA DURDANA

14.04.2021-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

11:00

1 FARAMARZ ASGHARZADEH

2 ELMIRA AIVAZOVA

3 SARIIA TALYBOVA

12:00

1 TAMER FICICI

2 VENERA ABDULLAEVA

3 RANA GUSEYNOVA

4   MEYLIS AYDOGDYYEV                             

14:00

1 SEVDA MAMEDOVA

2 ALONA IEVSIEIENKO

3 MAIMAITI PALIZHATI

15:00

1 ILAKHA NASIBOVA

2 TAYFUR NALCABASMAZ

3 DILARA ALEKPEROVA

4 RAFIK MANSYROV

16:00

1 MEHDI JAFARI

2 ASLI GUSEINOVA

3 MEHMET GURKAN ILERI

17:00

1 ABDURRAHMAN FATIH

2 RUFIA AGHAYEVA

3 KHRYSTYNA ADAMCHUK

15.04.2021-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

09:30

1 ILAKHA AZIMOVA

2 MAGARLAMOV  GABIL

3 KADKHODAEI  MILAD   

10:30

1 SHAKHBAZOVA  PAKIZA

2 MUSAEVI  MURAZ  

3 NASIBOVA  SALATIN 

4 ISKANDAROV RAMIZ

11:30

1 KHALILOV DJEIKHUN

2 GUSEYNOVA  ELNARA

3 RIZAEVA  SABINA

4 ISMAILOV RASHAD

14:00

1 HASANI   NASRULLAH 

2 DZHAFAROVA OFELLA

3 ALIEVA ELVIRA

15:00

1 ISMAILOV  ZAKHIR

2 HUSSAIN  SABIR

3 SULEYMANOVA  AISEL

4 ADGOZALOVA   KIAMALIA

16:00

1 GASYMOVA  ALIIA

2 ISMAILOVA VAPA

3 AGAEVA RAKSANA

17:00

1 MUTALLIMOVA STANISLAVA               

2 NAMAZOV TUJAR

3 ABDULLAIEVA GIULNARA

16.04.2021-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

11:00

1 MAZANOVA MAYGUL

2  RAMAZANZADE ZEINAB

3 IMANOVA MUSHKINAZ

12:00

1 ALIEV NIZAMI ALLAHVERDI                        

 2 ZENGIN HAKAN         

3 VEISALOVA DARIA

4 ALIEVA LIMON

14:00

1 MEKHTIEVA ELNARA

2 ADAMCHUK TETIANA

3 AKBAR POOR SHAKOURI KARIM

15:00

1 SADIKOV SANAN

2 KHALILOVA TUNZALA

3 KHASYEVA GYUNEL

4 ALIEV ILKIN

16:00

1 VELIEVA NINA

2 KURBANOVA LALA

3 KASUMOVA GIULBANIZ

17:00

1 RUSTAMOV ELDAR

2 MAMEDOV JOSHGUN

3 MAMEDOVA GUZAL

Qeyd 1: Komissiyada verilən suallara dair məlumatları buradan əldə edə bilərsiniz.

Qeyd 2: Kurslarda iştirak etmək istəyən şəxslər Təlim Tədris Kursları ilə bağlı məlumatları buradan əldə edə bilərlər.