Müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin SİYAHISI!


Azərbaycan Respublikasında daimi yaşamaq icazəsinin alınması üçün müraciət edən əcnəbilərin Azərbaycan Respublikasının qanunları ilə nəzərdə tutulmuş hüquq və vəzifələri, habelə dövlət dili ilə bağlı biliyinin yoxlanılması məqsədilə 20, 21, 22 və 23 sentyabr 2021-ci il tarixlərində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin adlı siyahısı

20.09.2021-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

14:00

1.    Makhmudova Lale Alpaşa          

 

2.    Asadova Amina Miro   

 

3.    Asadi Daryoush Tofigh        

 

15:00

1.    Mamedov Afig             

 

2.    Alekberov Turgay Cavanşir           

 

3.    Seidov Aly Hüseyin       

 

16:00

1.    Berikashvili Spartak Suren          

 

2.    Akin Alper Selim        

 

3.    Abasov Vusal İlqar       

 

21.09.2021-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

                                                       09:30                                                        

1.    Mamedova Dilyara Surtayevna      

2.    Bayramova Aiten Eldar      

3.    Abbas Malik Azhar   

10:30

1.    Mammadova Naiba Arif     

2.    Bairamova Fatma Müşfiq  

3.    Uysal Mustafa Hüseyin      

11:30

1.    Agaeva Raksana Umud     

2.    Nosrati Heravi Arash  

3.    Akhundov Elnur Fikrət     

14:00

1.    Dumlu Irfan Savaskan                    

2.    Jalilova Zubeyda Qafur    

3.    Gholian Fatemeh

15:00

1.    Abdullaeva Natalia

2.    Allahverdi Shehla

3.    Mustafaev Tariel

16.00

1.    Orujeva Irade

2.    Khayitova Dildora

3.    Musaev Aidin

                            

22.09.2021-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

09.30

1.    Novruzzade Naila

2.    Mawlawizada Abdul Karim  

3.    Bairamovi Bakhtiar

10:30

1.    Sen Mehmet  

2.    Sen Semra     

3.    Direl Halil İbrahim  

11:30

 1.   İliyeva Rukhiyam

 2.   Akhund-Zade Shakhnaz

 3.   Aliev Fuzuli

                                      14:00                                      

1.    Gurbanova Lyudmila

2.    Dzhalilova Leila  

3.    Alieva Aigun  

15:00

1.    Amiralijeva Esmira  

2.    Guseinova Salatin

3.    Mirzeyev Deniz

16:00

1.    Faraji Faribandeh  

2.    Bryan lan Anthony

3.    Efendieva Kaklik 

 

23.09.2021-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

                                                     09:30                                                        

1.    Sadullaeva Esmira

2.    Mamedov Akif

3.    Mamedova Firangiz

10:30

1.    Merati Ali        

2.    Suleimanov Vusal

3.    Tu Qiang        

11:30

1.    Abasov Azer

2.    Guseinov Ilgar

3.    Makhmudova Izabella

14:00

1.    Assadov Fayaz

2.    Gamzaeva Natalia     

3.    Aliarova Ainur

15:00

1.    Ahmad Zadeh Assadollah

2.    Gasanova Ramila

3.    Rezaei Mojdeh           

16:00

1.    Safarova Firiuze         

2.    Dzhakhankirov Natig 

3.    Doruk IsmaiL  

16:30

4.    Budaev Rasim

 

Qeyd 1: Komissiyada verilən suallara dair məlumatları buradan əldə edə bilərsiniz.

Qeyd 2: Kurslarda iştirak etmək istəyən şəxslər Təlim Tədris Kursları ilə bağlı məlumatları buradan əldə edə bilərlər.